Київські журналісти розповіли про дешевий відпочинок на курортах Закарпаття

Життя  30 травня 2016 року, 10:59 1513 ВІДЕО

Наближається пора літніх канікул– періоду відпусток та відпочинку. І чимало українців вже планують свій власний відпочинок.

Журналісти телеканалу "Україна" вирішили порівняти відпочинок на популярних туристичних місцях Закарпаття та аналогічних їм місцям в Європі.

Зокрема, медійники звернули увагу на винні погреби Берегівщини. Варто зауважити, що деякі підвали були ще побудовані полоненими турками після австрійсько-турецьких воєн. Поїздка у Берегово та подорож місцями виноробства обійдеться українцю у 860 гривень. Тоді як подорож у аналогічні погреби італійського регіону Тоскана коштуватиме 21680 гривень.

Закарпаття також славиться термальними водами. Свого часу тут шукали нафту, але угорці знайшли цілющі джерела води. Подібні рекреаційні комплекси знаходяться в Угорщині, Ісландії та російській Камчатці. Відпочинок на термальних джерелах Закарпаття з’їсть з гаманця близько 2500 гривень, тоді як на відвідини цілющих джерел угорського Мішкольца доведеться витратити близько 6620 гривень.

Але однією з головних туристичних візитівок Закарпаття є озеро Синевир, яке приваблює як любителів природи, так і закоханих пар. І тут древнє карпатське озеро є якісною та дешевою альтернативою не менш дивовижним альпійським водоймам Швейцарії. Так, поїздка на Синевир коштуватиме 971 гривню, а на озері Люцерн у Швейцарії – майже 21 тисяч гривень.

Джерело: События
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0