У Мукачеві формують регіональне замовлення підготовки робітничих кадрів

Життя  1 червня 2016 року, 14:20 564

Відбулась чергова зустріч керівників промислових підприємств, бізнесових структур та приватних підприємців з першим заступником міського голови Ростиславом Федівим та спеціалістами управління економіки та транскордонного співробітництва з питанню формування регіонального замовлення підготовки робітничих кадрів.

З слушними зауваженнями виступили керівники виробничих підприємств та надали свої пропозиції щодо підходів до підготовки кадрів у професійно-технічних закладах. Вони готові приймати участь у підписанні трьохсторонніх договорів на замовлення кадрів для замовлення першочергових потреб виробничих спеціалістів, – зазначає Мукачівська міська рада.

Також наголошували на необхідність створення матеріально-технічної бази для практичних занять молодих спеціалістів та зміну підходу до навчального процесу по принципу дуальної освіти, готові забезпечувати практичною роботою на своїх підприємствах та після здобуття професійно-технічної освіти їх працевлаштовувати.

Пропозиції щодо кількості замовлень по видам професії просять надавати у відділ економіки управління економіки та транскордонного співробітництва.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0