Закарпатські депутати переймаються, аби надра використовувалися у правовому полі

Життя  2 червня 2016 року, 16:34 780

Депутати продовжують вивчати матеріали другого пленарного засідання третьої сесії облради. Свої думки і пропозиції висловили   члени  комісії з питань екології та використання природних ресурсів, засідання  якої провела голова комісії Оксана Біров, а комісія з  питань  з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення, яку очолює Михайло Софілканич.

Зокрема, до проекту рішення  про внесення змін обласного бюджету 2016  року вичерпні роз’яснення надав директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар, – повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

Активно відбулось обговорення  проектів рішень «Про стан автодоріг у Закарпатській області»,  «Про Програму фінансового  забезпечення  розвитку транскордонної співпраці  органів місцевого самоврядування  Закарпатської області  на 2016 рік», «Про Програму  профілактики злочинності  на території Закарпатської області на 2016-2020 роки», «Про програму поліпшення  вивчення української мови у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням мовами нацменшин», а також затвердження Плану заходів на 2016 рік  із виконання Програми  енергоефективності  та енергозбереження  Закарпатської області  на 2016-2010 роки.

Уважно представники комісій підійшли до проектів рішень щодо обговорення звітів про виконання регіональних програм у галузі освіти, охорони здоров’я, культури, житлового будівництва, транскордонного співробітництва тощо. Вирішено їх розглянути на пленарному засіданні у сесійній залі.

Також предметом  фахового  депутатського аналізу стали  проекти  рішень  з майнових  питань.

Профільна комісія  з питань екології та використання природних ресурсів серед іншого уважно вивчала погодження надання надр у користування комунальним підприємствам та  товариствам з обмеженою  відповідальністю. Окремі з них направлені на довивчення.

– Депутати зацікавлені, аби закарпатські надра працювали, але все має бути зроблено у рамках чинного законодавства – від подачі  документів,  оглядової карти, ситуаційного плану, нотаріально завірених договорів  до пояснювальної записки. Тобто, використовувалися у правовому полі та не шкодили довкіллю.Тоді нам буде легше їм допомогти в отриманні дозвільної документації, бо це є основа основ у започаткуванні чи  продовженні справи, – наголосила Оксана Біров.

У ході дискусій, що відбувалися під час роботи комісій, обранці  висловили  чимало слушних пропозицій, зауважень та доповнень до пропонованих матеріалів і проектів рішень, які  узагальнюватимуться та   пропонуватимуться  до розгляду президії  обласної ради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0