Регіональні лідери серед ВНЗ: УжНУ – кращий в області, МДУ – гірший за ЗУІ ім.Ференца Ракоці ІІ

Життя  3 червня 2016 року, 15:12 1797 ІНФОГРАФІКА

Київ прогнозовано став лідером за кількістю вищих навчальних закладів, що увійшли до консолідованого рейтингу вишів України. Останній, складений за підсумками 2015 року, включив у себе 286 навчальних закладів з усіх регіонів країни.

Видання «Слово і Діло» вивчило консолідований рейтинг Міносвіти, зведений на основі думок трьох експертних груп: («Топ-200 Україна», Scorpus, «Вебометрикс»), які дали оцінку вишам України за різними критеріями – від висновків академічного співтовариства й кількості цитувань наукових публікацій до активності веб-сайтів ВНЗ.

65 із них працюють саме в столиці. Найбільш престижним університетом за всіма критеріями оцінювання вкотре став КНУ ім. Т. Шевченка. А от другу позицію експерти віддали Харківському університету ім. В. Каразіна.

Відносно Закарпаття, то найкращим у області вишом є УжНУ. У загальному рейтингу він займає 30 місце, далі йде Закарпатський угорський інститут ім. Ф.Ракоці ІІ" (177 позиція у загальному рейтингу), опісля – Мукачівський державний університет (178 місце у рейтингу). 

Загалом, якщо поглянути на концентрацію навчальних закладів-учасників рейтингу, можна побачити, що найбільшими освітніми центрами України є Київ, Харків, Львів та Одеса.

Джерело: СІД
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0