Синоптик розповів, коли на Закарпатті варто чекати спеки

Життя  8 червня 2016 року, 07:49 3149

Літо щойно почалося, а спека уже хазяйнує на Закарпатті. 

Незважаючи на те, що теперішня погода багатьом до вподоби, лікарі все ж радять поберегти своє здоров’я і дотримуватися простих правил. У зоні особливої небезпеки – діти, терморегуляційні рецептори яких ще недостатньо розвинені, та люди похилого віку, які обтяжені певними хронічними хворобами та хворобами серцево-судинної системи.

Висока температура також погано впливає на працездатність здорових людей, робить денну роботу малоефективною.

«Слід носити натуральний світлий одяг, на голові має бути шапочка із якоїсь натуральної тканини або ж солом’яний капелюх. Треба пити більше рідини і намагатись перебувати біля водоймищ», – каже Тетяна Маркович, лікар методист обласного центру здоров’я.

За даними гідрометцентру, найближчими днями спека не передбачається. На наступні два тижні прогнозують температуру повітря не вищу за плюс двадцять п’ять градусів, з дощами. А спеку ж очікують не раніше липня.

«За тенденцією, яка є останні 10-15 років, період спеки слід чекати і в цьому році. Скоріш за все це буде або друга половина липня, або ж серпень», – розповів Андрій Золотарьов, начальник відділу метеорологічних прогнозів.

Одяг з натуральних тканин, нежирна їжа, сонцезахисні окуляри, головний убір, побільше води, і жодного алкоголю. Ось що радять лікарі, аби не постраждати від спеки. А краще сидіти вдома з 12 до 16 години і на вулицю без необхідності – ні ногою.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0