У Хусті діти продемонстрували свою любов до України флешмобом

Життя  9 червня 2016 року, 10:28 554

8 червня, у День народження винахідника Інтернету Тіма Бернеса-Лі, який за допомогою всесвітньої павутини зміг об’єднати мільярди людей, які знаходяться в різних точках планети, вихованці Хустської СШ №6 вишикувавшись у символічне серце, аби висловили солідарність із учнями окупованих територій України.

Флешмоб почався з танцювальної частини, а завершився живим ланцюгом. Також ведуча і заступник директора з виховної роботи Тетяна Дуда розповіла дітям про те, як важливо виявляти підтримку, бути уважними до чужого  болю.

– На жаль, не всі школярі на території нашої держави зараз мають можливості оздоровлюватись у літніх таборах. Там, де триває війна, діти вимушені ховатися від снарядів. Вони не винні в тому, що зараз відбувається поруч із їхніми домівками. Тому ми хочемо їх підтримати, заявивши на весь світ, що Україна – це єдина сім’я і що Схід і Захід – разом назавжди, – зазначила пані Тетяна.

Самі учні також запевнили, що флештмоб їм сподобався і що їм було цікаво дізнатися більше про життя однолітків на території анексованого Криму та окупованих Донецької і Луганської областей.

Джерело: Медіа Хуст
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0