Закарпатські рятувальники обмінялись досвідом з польськими колегами

Життя  10 червня 2016 року, 11:36 520

Ділове партнерство й дружні стосунки склалися між закарпатськими рятувальниками та польськими колегами вже давно. Прикладом такої співпраці може стати  візит делегації від оперативно-рятувальної служби Закарпаття до міста Кельце Польської Республіки.

Наша делегація разом з іншими поважними гостями міжнародної спільноти взяла участь у проведенні ХІ Міжнародної виставки пожежної та рятувальної техніки. Упродовж 9-11 червня у виставковому центрі «TargiKielce» учасники заходу мають можливість ознайомитися з найновітнішими технологіями, обладнанням, технікою для роботи пожежно-рятувальних підрозділів. Усього на виставці представлено понад 200 експонатів, що розмістилися на площі понад 7,5 тис. кв.м, – йдеться у повідомленні У ДСНС України в Закарпатській області.

Цей візит закарпатських рятувальників до Польщі – наступний логічний етап розвитку транскордонного співробітництва. Такі зустрічі є дієвими для подальшої міжнародної співпраці та обміну досвідом роботи у частині організації рятувальної служби та протипожежного захисту населених пунктів.

Також наші рятувальники мають чудову нагоду ознайомитися з визначними місцями м. Кельце – столицею Свентокшиського воєводства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0