Закарпатські кінологи разом зі службовими собаками повернулись із зони АТО

Життя  11 червня 2016 року, 14:30 891

Закарпатські кінологи Іван Добош, Володимир Басараб та Йосип Куруц з вівчарками Доною, Рокі та Зімою повернулися з зони АТО. Служили на блок-постах Сєверодонецька Луганської області, розміновували території.  Одна з вівчарок уже вп’яте була в зоні бойових дій.

Зіма, вівчарка з Ужгорода, вперше побувала з молодшим інспектором, кінологом Йосипом Куруцом в зоні бойових дій. Перші дні були важкими. Пес відмовлявся їсти. Згодом Зіма звикла. Їздила на обшуки, на виявлення вибухових речовин, обстежувала автомобілі, автобуси на трасах в Лисичанську, у центрі Лисичансько-Сєвєродонецької агломерації, на трасі, перевіряла транспорт на блокпосту, – стверджує відділ комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

Вівчарки знаходили не тільки вибухівку, але й ручні гранатомети. Допомагали у обшуку підозрілих будинків та територій в містах Щастя, Сєверодонецьку та Лисичанську.

Йосип Куруц розповідає, що українські вояки частенько приручають безхатніх тварин, годують їх. Вдячні собаки охороняють їх, відлякують чужинців разом із службовими псами.

Кінологи центру ГУНП в Закарпатській області привезли з зони АТО гільзи з артилерії та тубус від РПГ, які подарували музею ГУНП у Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0