Вихідець із Закарпаття влаштував сину VIP-весілля на півтора мільйона

Життя  13 червня 2016 року, 16:06 10803 ФОТО

Голова Управління держохорони Валерій Гелетей одружив старшого сина Олександра.

Весілля відгуляли у ресторані "Атмосфера", який знаходиться на даху готелю.

Спочатку молоді: 22-річний студент КНУ імені Тараса Шевченка Олександр Гелетей і його кохана Дарина Маковецька (дівчина всесвітній призер з бальних танців і випускниця фінансово-правового ліцею) обмінялися клятвами. Потім для гостей організували легкий фуршет в одному із залів ресторану, де подавали екзотичні фрукти, канапе, ікру і шампанське. А під час основного банкету проходили виступи зірок.

Судячи з фотографій гостей в соцмережах, вечір вів Юрій Горбунов, співала група "Друга ріка" на чолі з Валерієм Харчишиним, веселив всіх комік Дядя Жора, романтичний настрій створював запрошений балет. А під час танців кавер-бенд виконав хіт сезону – пісню групи "Ленінград" – "На лабутенах".

За підрахунками весільних організаторів, свято обійшовся щонайменше у 1,5 млн грн.

"Горбунов бере за захід 100 тис. грн, Харчишин – 150 тис. грн, музична група – 30 тис., весільний розпорядник Ольга Радчук бере 4,5 тис. Проведення розпису, оренда літньої тераси на даху потягне на 50 тис. грн. плюс фуршет на людину 800 грн, банкет щонайменше 2000 грн на одного гостя, квіткова арка коштує 25 тис. грн, варто додати сюди композиції на стільцях і столах", – пояснив співробітник івент-агенції.

Пізніше головний охоронець країни Валерій Гелетей прокоментував VIP-весілля свого сина. 

У коментарі виданню сам Гелетей заявив, що названа у пресі сума 1,5 мільйона гривень значно перебільшена, мовляв, святкували вузьким колом і без виступів зірок. 

У пресі також зазначалось, що гостей весілля розважав гурт "Друга ріка", але пан Гелетей заявив, що ніяких зіркових груп не було. Щоправда, факт того, що вечірку вів Юрій Горбунов, Гелетей підтвердив. Як дізналось видання, Горбунов бере за корпоратив у середньому 5 тисяч доларів, тобто понад 100 тисяч гривень. 

Конкретних цифр вартості весілля Гелетей не називав, але запевнив, що 1,5 мільйона гривень, про які пишуть у пресі, у кілька разів перевищена сума. Свій вибір місця проведення весілля Гелетей пояснив тим, що просто поруч із готелем живе. Також голова держохорони зауважив, що президента Петра Порошенка на весіллі не було, бо він їздив на ювілей до батька. 

Джерело: Страна.UA
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0