Керівництво Берегова занепокоєне тріщинами міського арочного мосту

Життя  16 червня 2016 року, 10:39 776

У травні 2016 року на історичному арочному мості у Берегові були виявлені тріщини. Із того часу міська рада шукає шлях вирішення цієї проблеми, а також намагається не допустити подальшого руйнування споруди – обмежити її від багатотонних вантажівок.

"Керуючись висновком науково-виробничого підприємства «Тріада» у 2003 році, а саме під час обстеження мосту було визнано, що ця споруда знаходиться в обмежено працездатному технічному стані, звернувся до начальника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайла Поповича із потребою установити обмежувальний навантаження дорожній знак враховуючи висновок підприємства "Тріада", – зазначає очільник Берегова Золтан Бабяк на свой сторінці у соціальінй мережі Фейсбук.

Начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області пан Попович надіслав відповідь, що після 2003 року Службою автомобільних доріг було виконано роботи з усунення дефектів і пошкоджень конструкції. У 2013 році Львівський регіональний науково-технічний центр ДерждорНДІ провів паспортизацію мосту і згідно з проведених досліджень та висновку фактичний стан споруди визнано працездатним, що свідчить про цілісність та довговічність споруди.

"Берегівська міська рада занепокоєна такою відповіддю. Звертатимуся у Київський автодорожній інститут для замовлення обстеження та випробовування споруди станом на 2016 рік.

Проблему нещодавно виявлених тріщин потрібно доводити до вирішення. Якщо новий висновок столичних експертів буде свідчити, що міст перебуває у задовільному стані і по ньому без проблем можуть пересуватися вантажівки, то міська рада вважатиме, що споруда не загрожує мешканцям міста та руйнуванню історичності мосту. Також міська рада буде наполягати про необхідність спорудження об’їзної дороги навколо Берегова перед вищим керівництвом", – додає градоначальник.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0