В Ужгороді обговорили резонансну ситуацію із неотриманням учасниками АТО земельних ділянок

Життя  17 червня 2016 року, 09:17 828

Вчора, 16 червня, з ініціативи заступника голови Закарпатської ОДА Віктор Мікуліна відбулася  зустріч із міським головою Ужгорода Богданом Андріївим та посадовцями області та міста, щоб вирішити питання надання земельних ділянок учасникам бойових дій на 16 гектарах території кварталу «Західний», яку передали іншим особам.

На зустрічі були присутні також головний архітектор області Микола Пігуляк, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Світлана Мельничук, заступник міського голови Олександр Габор, в.о. головного архітектора Ужгорода Михайло Івегеш, голова постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури Станіслав Пономарьов, голова ГО «Побратими України» Микола Марчишак, учасник АТО, юрист Олег Височан та інші.

Світлана Мельничук повідомила, що Держгеокадастр проводить перевірку всіх обставин справи про ці 16 гектарів землі, зокрема, і про можливу корупційну складову.

Віктор Мікулін запевнив, що оформлення ділянок на 142 осіб, які опинилися серед тих, кому мали б дати цю землю, призупинять.

Детально обговорили кроки, які необхідно зробити, щоб землю отримали учасники бойових дій – афганці і ті, хто зараз брав участь в АТО на сході України. Наголошувалося: все потрібно зробити так, аби не було жодних підстав навіть через роки оспорити ці ділянки.  Першим кроком буде розробка детального плану території.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0