Випускники дванадцяти ПТНЗ області отримали новенькі iPhone

Життя  21 червня 2016 року, 16:46 1308

34 цьогорічні випускники професійно-технічних навчальних закладів Закарпаття із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування стали власниками сучасних мобільних телефонів.

Сьогодні, 21 червня, в Закарпатській ОДА цінні подарунки випускникам дванадцяти ПТНЗ області вручили директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганна Сопкова та начальник головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Руслана Натуркач.

«Учні були рекомендовані професійно-технічними навчальними закладами та відібрані комісією департаменту за рейтинговими показниками, серед яких, зокрема, особливі досягнення у навчанні та зразкова поведінка, особиста участь у громадському житті», - наголосила Ганна Сопкова.

Як повідомила Руслана Натуркач, мобільні пристрої були конфісковані при спробі незаконного перетину державного кордону України ще півтора роки тому. Після аукціонів, де їх не вдалося реалізувати, у квітні цього року представники управління державної виконавчої служби (ДВС) Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області передали мобільні телефони департаменту освіти та науки ОДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0