Закарпатські добровольці взяли участь у військовому вишкольному таборі, який проходив на Житомирщині

Життя  28 червня 2016 року, 15:38 933

Активісти "Карпатської Січі" відвідали п’ятиденний Всеукраїнський вишкільний табір "Нащадки козацької слави", що проходив у Житомирі. Метою вишколу була військова підготовка молоді та популяризація служби в лавах ЗСУ.

Січовики здобули від вояків 95-тої аеромобільної бригади нові, цінні навички у військовій справі, а також закріпили знання, отримані на вишколах "Карпатської Січі" в Закарпатті, – повідомляють у ГО "Карпатська Січ".

Зокрема, молодь взяла участь у міжобласних змаганнях зі страйкболу, навчилась збору та розбору різного виду зброї (АК-47, гранатомети тощо), стріляли по мішеням з АК-47 у різних положеннях, проходили смуги перешкод, стройову підготовку. Досвідчені інструктори провели для юних бійців уроки військової медицини. Також активісти отримали нагоду спостерігати за стрибками десанту та пройшли інтенсивний курс підготовки десантника до стрибків.

Крім фізичного тренування, учасники табору збагачувались і розумово. Зокрема, відвідали Музей космонавтики ім.Корольова, побували в Житомирському інституті ім.Корольова та відвідали Музей історії Другої світової війни. Також проводились покази тематичних фільмів.

Мілітарний табір дав змогу юним бійцям та майбутнім захисникам України відчути військовий побут, здобути необхідні знання з бойової і медичної підготовки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0