Мешканці одного із найвідоміших сіл Закарпаття здивували своєю заявою та погрозами

Життя  11 липня 2016 року, 07:46 1744 ДОКУМЕНТ

Мешканці с.Іза погрожують перекрити автодорогу, якщо їхній вулиці не повернуть назву Колгоспної.

На адресу голови Закарпатської ОДА надійшов лист від мешканців с.Іза Хустського району, в якому вони висловлюються категорично проти перейменування вулиці Колгоспної на Юліана Ревая. Наводимо текст листа без виправлень:

«Голові ОДА

Москаль Г.Г.

 За’ява

Ми мешканці с.Іза Хустського р-н вул. Колгоспної. Ми не згідні з рішенням про переименовання (вул. Колгоспної на Юліана Ревая). Просимо залишити без змін вулицю Колгоспну без змін. Або ми залишаємо за собою право перекрити дорогу Міжгір’я Хуст безстроково. Мешканці вул. Колгоспної.

23.06.2016р.»

Під листом 45 підписів.

"Хочу нагадати, що в березні 1939 р. Юліан Ревай був прем’єр-міністром Карпатської України, жив і працював у Хусті (за 2 кілометри від Ізи), – коментує лист Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті. –  Це один із найвизначніших діячів Закарпаття, в Ізі бував неодноразово. Тому вулицю Колгоспну, яка підпадає під дію закону про декомунізацію, у березні цього року я своїм розпорядженням перейменував на честь Ю.Ревая. Самі ізяни змінити прокомуністичні назви не захотіли, хоча мали для цього дев’ять місяців. І ось тепер такий лист. У деяких людей комуністична пропаганда наскільки в’їлася в свідомість, що вони ладні за неї перекривати вулицю. З одного боку колгосп, який стільки біди приніс закарпатцям, а з другого земляк-патріот Юліан Ревай, який боровся за Україну. Мене важко чимось здивувати, але ізянам це вдалося! Категорично заявляю, що ніякого перейменування на Колгоспну не буде. Хай перекривають дорогу, скільки влізе".

"Калхозники…", – додав Москаль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0