Громадські активісти просять з’ясувати, чи дійсно головний міграційник Закарпаття має подвійне громадянство

Життя  1 серпня 2016 року, 11:01 693

Громадські активісти організації «Демократичний альянс» скерували звернення до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля. В ньому активісти просять розібратися з питанням подвійного громадянства у начальника головного управління Державної міграційної служби України у Закарпатській області Ігора Михайлишина.

У повідомленні йдеться про наступне: «Досить широкого розголосу набула вказівка губернатора щодо звільнення з посади начальника управління освіти, молоді та спорту Берегівської РДА через наявність у останнього подвійного громадянства. При цьому, окремі ЗМІ заявляють про те, що Генадій Москаль оголосив війну з чиновниками, що поряд із українським мають й інше громадянство. У зв’язку з цим, слід зауважити, що, імовірно в силу своєї зайнятості державними справами, Генадій Москаль оминув своєю увагою досить резонансну подію щодо іншого чиновника, а саме: начальника головного управління Державної міграційної служби України у Закарпатській області Михайлишина І.В.

Так, 24.04. 2016р. згаданий чиновник, керуючи автомобілем Touareg Volkswagen-VW д.н. OS U 7770, був зупинений співробітниками УПП у містах Ужгороді та Мукачевому за порушення правил дорожнього руху. Під час здійснення перевірки документів Михайлишин І.В. надав співробітникам поліції посвідчення водія, видане Чеською республікою, а сам представився підприємцем з Чехії. Такими діями Михайлишин І.В. вчинив корупційне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-4 КУпАП (за словами порушника: перебуваючи на посаді державного службовця, здійснює підприємницьку діяльність) та ч. 4 ст. 176-2 КУпАП (у декларації про майно не вказав відомості щодо користування транспортним засобом Touareg Volkswagen-VW). Крім того, можливо й таке, що без жодних дозволів НБУ Михайлишин І.В. має відкриті рахунки в банках за кордоном».

Беручи до уваги той факт, що посада, яку займає І. Михайлишин, пов’язана з доступом до державної таємниці та відомостей з обмеженим доступом, Закарпатська обласна організація Демальянсу звернулася до губернатора з проханням організувати проведення ретельної перевірки факту наявності у чиновника іншого, крім українського, громадянства, перевірити наявність рахунків у закордонних банківських установах, повідомити правоохоронні органи про вчинення корупційного правопорушення, звернутися до ДМС України з приводу притягнення до дисциплінарної відповідальності  І. Михайлишина  за порушення правил етики державного службовця. 

Джерело: ЗІК
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0