В.о. голови облради Петро Грицик провів прийом громадян

Життя  4 серпня 2016 року, 16:59 741

Увівши чітку систему прийому населення з особистих питань керівництвом обласної ради, цього першого серпневого четверга, згідно із графіком, затвердженим розпорядженням голови облради, населення краю приймав в.о. голови Петро Грицик, оскільки Михайло Рівіс перебуває у зарубіжному відрядженні.

На прийом записалися люди з різних районів області: Ужгородського, Хустського, Перечинського, Тячівського, Великоберезнянського районів та м. Ужгорода. Більшість із них – літні люди та матері з дітьми, які прийшли із проблемами соціального характеру – щодо сприяння у виділенні матеріальної допомоги та санаторних путівок для лікування. Всього більше 30 закарпатців, – констатує прес-служба Закарпатської облради.

Були й колективні звернення щодо необхідності ремонту сільських вулиць, дитсадків, амбулаторій.

Петро Васильович уважно вислухав кожного. Багатьом заявникам допоміг невідкладно. Зі складних питань – направив клопотання до відповідних управлінь та служб виконавчої влади, роз’яснив заявникам спірні питання, з окремих скарг – порекомендував звернутися в судові інстанції.

 – Вразив приїзд дідуся із Хустщини, який виховує покинутих донькою онуків. На щоці – скупа чоловіча сльоза, яка зачепила. Так от, він не просив собі грошей на оздоровлення, а діткам – взуття, одяг та ранці в школу, яка ось-ось відкриє двері перед малечею. Не менш вразив приїзд дівчинки з Ужгородського району, яка просила кошти на пересадку спинного мозку молодшого братика . Звісно, ми допоможемо через Програму "Турбота", а також з інших джерел, але однозначно не залишимо їх на одинці з проблемами, – поділився Петро Грицик та додав, що, на жаль,у такому скрутному становищі нині дуже багато краян. Усім , звісно, не допомогти, але обласні обранці й цього разу на першому пленарному засіданні четвертої сесії облради суттєво збільшили "гаманець" обласної програми "Турбота" щодо посилення соціального захисту закарпатців. Відповідно побільшало і шансів підтримати жителів краю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0