Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Лідера гурту "ТНМК" вразила "українська" відсутність доріг на Закарпатті

Лідера гурту "ТНМК" вразила "українська" відсутність доріг на Закарпатті

Лідера гурту "ТНМК" вразила "українська" відсутність доріг на Закарпатті
ВІДЕО ДНЯ

Лідер гурту "Танок на Майдані Конго" (ТНМК) Олег Михайлюта (Фагот) на своїй сторінці у Фейсбуці розповів про свої враження від Закарпаття та від фестивалю "Wild Wild Fest".

"Лумшори та "Wild Wild Fest" порадували дуже. Навіть дорога на фест, а точніше її українська відсутність, не зупинять мене наступного разу, бо відігрітись в чані на вогні, а після того з головою в гірську річку, то варто спробувати кожному, бо то також суцільне щастя", – йдеться у дописі Фагота.

Реклама

Варто зауважити, що відомий музикант також побував і на руїнах Невицього замку.

Нагадаємо, що цими вихідними на Перечинщині .

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно