Дивне та аномальне явище, про яке розповідають багато туристів, зустрічають і на Закарпатті

Життя  14 серпня 2016 року, 13:38 2339

Багато мандрівників розповідають про побачене дивне явище, яке надзвичайно рідко зустрічається в природі, – «танцюючий» ліс. Виявляється, і Закарпаття не виняток, тут також зустрічаються такі цікаві представники лісових масивів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатського ОУЛМГ.

Як розповідає головний спеціаліст відділу охорони і захисту та внутрішнього аудиту ЗОУЛМГ Мирон Рейпаші, танцюючий ліс з нахиленими чи вигнутими стовбурами – унікальна знахідка для лісівників.

«Ліс є не тільки джерелом кисню, а й естетичною насолодою. Немає нічого спокійніше, ніж можливість насолоджуватися видом прекрасного лісу, який зберігає свою історію і свої таємниці. Однак ліс буває різний. У закарпатських лісах ростуть унікальні дерева – викривлені або як ще їх ще називають «танцюючі». Їх не багато, але поодинокі зустрічаються. Для лісівників такий аномальний ліс – знахідка. Кривизна може бути успадкована, що нерідко буває у ялини, модрини, сосни і бука. Також вона викликається зовнішніми причинами: вітром, одностороннім тиском снігу, вигином саджанця при посадці, зростанням дерева на похилій ділянці поверхні або при поганому догляді за лісом, що росте на косогорі», – зазначив Мирон Іванович.

Що цікаво багато хто вважає, що то такі викривлені дерева виростають в місцях з сильним енергетичним полем. Біоенергетики стверджують, що це місця сили з геопатогенними особливостями.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0