Росіяни готували до вивезення в ЄС 17 вагонів з українським лісом

Життя  16 серпня 2016 року, 14:59 1222

Ужгородський міськрайонний суд розглянув протоколи про порушення митних правил відносно ТОВ «Укрліскомплекс», яке під виглядом паливної деревини намагалося вивезти в Чехію 24 залізничні вагони з українським кругляком. У ході перевірки виявилося, що заявлені ТОВ документи містять неправдиві відомості щодо кількості лісу, його розмірів та митної вартості, а сертифікат про походження лісоматеріалів виданий взагалі на іншу партію деревини.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті очільника Закарпаття Геннадія Москаля.

За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч.4 ст.358 Кримінального кодексу України (використання завідомо підроблених документів). Двома постановами суду матеріали про порушення митних правил, складені Закарпатською митницею ДФС відносно 17 вагонів із лісом ТОВ «Укрліскомплекс», передані до слідчого відділення Ужгородського райвідділу поліції, яке веде розслідування.

– Це те саме товариство, яке заснували громадяни Росії, щоб вивозити в Європу український ліс після введення санкцій ЄС проти Росії, – зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. – Згідно з рішенням суду, 17 вагонів, затриманих на кордоні, передані слідству як речові докази. По інших вагонах триває судовий розгляд. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0