Весілля, партнерство, поповненням у родині: жартівливі варіанти того, на що здатна одна чашка закарпатської кави

Життя  16 серпня 2016 року, 19:40 5070 ІНФОГРАФІКА

Як відомо, закарпатці, не починають свій день без чашечки ароматної кави. У нас всіх девіз: «Нема кави – нема роботи». Однак, магічна закарпатська кава має набагато більше властивостей і може призвести не тільки до бадьорості та покращення настрою тут і нараз, а й до більш значимих подій.

Можливо, ви ніколи над цим не задумовувались, але одна-єдина невинна чашечка кави може спонукати вас до «другого кавілю», а далі – по варіантах: тривале або не дуже бізнес-партнерство, поява нових стосунків (вам то треба було?), приємні чи неприємні рішення/кроки, повороти у житті.

А що вже й говорити про наслідки після «Пішли до мене на каву»: як свідчать численні розповіді корінних закарпатців, таке кавування може закінчитися весіллям, або ж навіть… поповненням у родині! Воістину магічна закарпатська кава, чи не так?

І наостанок: вона така міцна, така ароматна, що, спробувавши її один раз, ви на все життя викинете з голови міфи про «добру львівську каву». Не забудьте потім всім «не нашим» про це розповідати. Хай приїздять і переконаються, – зазначає мультимедійний відділ Ужгородського прес-клубу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0