В Ужгороді закарпатські стронгсмени показали вищий клас спортивної майстерності

Життя  25 серпня 2016 року, 00:50 875

До Дня Незалежності України шоу сили продемонстрували могутні закарпатці. Вперше в Ужгороді відбулася презентація Федерації стронгменів України у Закарпатській області.

Головну увагу глядачів привернув багаторазовий учасник турнірів та голова федерації, віце-чемпіон України 2015-2016, віце-чемпіон Європи 2015 та призер Чемпіонату Світу World Strongest Men 2015 – Олексій Мальцев.

Першою вправою, що виконали силачі, була «Богатирська колода», у якій Олексій Мальцев підняв вагу 140 кілограмів. Другою – «Гантель дамбл», де стронгмен підняв рукою 90-кілограмову гантель. «Коромисло» проніс на два десятки метрів за 17 секунд. Вправа «Фермерська хода» передбачала перенести дві валізи вагою по 120 кілограмів на 20 метрів. Тут Олексій Мальцев впорався за десять секунд.

У силовому дійстві взяв участь і Сергій Олеоленко – заступник голови Федерації стронгменів України у Закарпатській області, 4-разовий Чемпіон Європи та 4-разовий чемпіон світу з пауерліфтингу, володар Кубку Василя Вірастюка.

Також було проведено конкурси серед глядачів. Присутнім запропонували виграти тисячу гривень. Умовою було здужати підняти гантель вагою 90 кілограмів, однак сміливців не знайшлося. В іншому конкурсі двоє бажаючих взяли участь і отримали приз – абонемент у спортивний клуб «Олімп».

Глядачі були вражені побаченим, із захопленням спостерігали за силачами і підтримували оплесками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0