Масове отруєння в Ужгороді: збудник сальмонельозу виявили у ємності, де зберігалося м’ясо птиці

Життя  26 серпня 2016 року, 13:37 3799

Станом на ранок 26 серпня загальна кількість госпіталізованих осіб, які 20.08.2016 р. відвідували готельно-ресторанний комплекс в м.Ужгород, збільшилася на 1 особу і становить всього 21 особу. 

За інформацією Обласної клінічної інфекційної лікарні, загальний стан хворих задовільний, у 17 госпіталізованих лабораторно підтверджено діагноз сальмонельозу. У 2 хворих, що госпіталізовані у Львівську обласну клінічну інфекційну лікарню та 1 хворого, що перебуває в інфекційному відділенні Мукачівської районної лікарні,  лабораторні дослідження тривають.

На базі мікробіологічної лабораторії Ужгородської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» досліджені взірці, відібрані в готельно-ресторанному комплексі та від контактних осіб. За результатами лабораторного дослідження змивів, виділено збудника сальмонельозу із ємності, де зберігалося м’ясо птиці та від працівника харчоблоку ресторану.

Про хід епідрозстеження надається щоденна інформація в МОЗ України. Протиепідемічні, профілактичні заходи та лабораторні дослідження продовжуються.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0