Антимонопольний комітет України, захищаючи інтереси Росії, зірвав купівлю шкільних автобусів у гірському районі Закарпаття, – Москаль

Життя  27 серпня 2016 року, 14:42 997

У Воловецькому районі Закарпатської області призупинена процедура закупівлі трьох шкільних автобусів замість тих, що були вилучені для потреб АТО в 2014 році. Закупівлю заблокував Антимонопольний комітет України (АМК) через скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю  «Радіал – Україна», яке постачає в Україну зроблені в Росії «ПАЗики». ТОВ подало в Антимонопольний комітет скаргу, оскільки в тендерних умовах вказана вимога, що автобуси мають бути з 6-циліндровими дизельними двигунами, а ПАЗ під неї не підпадає.

– Автобуси перевозитимуть дітей у високогірних селах, тому мають бути з потужними двигунами, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті. – Цим і зумовлена умова в тендерних торгах. В Україні є принаймні три виробники таких автобусів, однак АМК, послухавшись постачальника російських «ПАЗиків», заблокував закупівлю. Фактично виходить так, що Росія, розв’язавши війну на Донбасі й розбивши наші автобуси, які перевозили військових, тепер за  допомогою Антимонопольного комітету блокує закупівлю автобусів українського виробництва! Чиновники АМК «не бачать» підвищення цін на пальне й продукти, що б’є по кишені кожного українця, а вчепилися в три шкільні автобуси у найбіднішому високогірному районі Закарпаття! У результаті державна програма «Шкільний автобус» на Воловеччині зірвана, через що голова РДА потрапила в лікарню, а діти у високогірних селах до 1 вересня не отримають автобуси і будуть ходити в по 3 – 5 кілометрів пішки. То в мене питання – на чиї інтереси працює Антимонопольний комітет – України чи Російської Федерації? 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0