У Чопі з’явиться сміттєзбиральна машина європейського екостандарту

Життя  30 серпня 2016 року, 15:27 834

На засіданні 9 сесії Чопської міської ради VII скликання було прийняте рішення про створення спільного підприємства «ЕКОЧОП» із словацькою фірмою «ECO EU» s.r.o., яка співпрацюватиме із міською радою у галузі збирання, перевезення, сортування і утилізації побутових відходів.

Аби новостворене підприємство нормально функціонувало, фірма «ECO EU» s.r.o. зобов’язалася придбати спеціальний автомобіль для збирання та перевезення твердих побутових відходів і необхідну кількість контейнерів, констатує Чопська міська рада.

Як стало відомо, до Чопа вже прямує машина «Volvo» екологічного стандарту Євро-5, вміст сміттєвого відсіку 20 м куб. Слід зазначити, що сміттєзбиральне авто такого екостандарту на Закарпатті запрацює вперше.

Ще одним нововведенням буде те, що в машину вмонтований пристрій, який контролює вміст алкоголю в крові водія, і без проходження такого тесту транспорт не заведеться.

Загалом кожен власник приватного будинку отримає малий бак на 120 л, сміття з яких збиратимуть за графіком. У дворах багатоповерхових будинків будуть облаштовані спеціальні майданчики, де незабаром встановлять криті контейнери вмістом 1100 л. Варто зауважити, що смітники на проспекті Залізничників і вулиці Спортивній будуть ліквідовані.

Крім того, на кожному майданчику будуть зазначатися конкретні будинки, мешканці котрих мають право викидати сміття у відповідний контейнер. Також буде вказаний розклад збирання сміття, однак на початку його корегуватимуть залежно від того, яка кількість сміття накопичуватиметься у кожному дворі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0