Рятувальники Закарпаття підбили підсумки роботи за серпень

Життя  31 серпня 2016 року, 16:35 924

31 серпня в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області відбулась підсумкова нарада, під головуванням начальника оперативно-рятувальної служби області Романа Гудака.

Присутні, а у ній традиційно взяли участь: керівний склад Управління та начальники структурних підрозділів,  проаналізували свою діяльність з початку року та за серпень місяць зокрема. Також, керівництвом Управління було позначено головні завдання, над якими необхідно працювати рятувальникам у наступні місяці.

З початку 2016 року підрозділами Управління області було здійснено 932 виїзди на гасіння пожеж, що на 43 % менше, ніж за аналогічний період минулого року (1659). Зменшилась й кількість загиблих на пожежах. Так, за 8 місяців у вогні загинуло 16 краян, минулоріч Закарпаття втратило на пожежах 21 людину. Окрім цього, внаслідок пожеж 19 осіб (з яких одна дитина) травмувалися. Щодо прямих матеріальних збитків, заподіяних вогняною стихією, то вони сягають  більше десяти мільйонів гривень (10720800).

"На сьогодні в краї спостерігається тенденція щодо покращення оперативної обстановки, однак, це не є приводом для самозаспокоєння. Адже, якщо впродовж літа найбільша кількість пожеж здебільшого виникає у екосистемах області, то осінньо-зимовий період, характеризується загораннями у житловому секторі. Як наслідок, знищені домівки громадян та що ще гірше загублені життя", – зауважив під час свого виступу начальник Управління Роман Гудак.

"Як свідчить статистика, причинами пожеж у оселях громадян восени стають несправність електромережі, пічного опалення, необережне поводження із вогнем та паління в ліжку. Тож звертаю увагу представників усіх підпорядкованих підрозділів  на підготовці до осінньо-зимового періоду, а саме профілактиці пожеж, що притаманні саме цієї пори року", – підсумував Роман Васильович.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0