Побиття, підпали автомобілів, постріли у стражів кордону: зловмисники посилюють тиск на прикордонників

Життя  6 вересня 2016 року, 08:34 905

З початку 2016 року вже зафіксовано 8 підходів до персоналу Державної прикордонної служби з метою пособництва у незаконному переміщенні цигарок через кордон.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Мукачівського прикордонного загону.

У повідомленні наголошується, що мали місце випадки завдання фізичної та матеріальної шкоди персоналу загону з боку протиправних елементів.

Так, до ЄРДР національною поліцією внесено відомості щодо побиття під час виконання службових обов’язків прикордонника, щодо поранення гумовою кулею з травматичної зброї іншого співробітника прикордонслужби та з приводу погрози дільничному інспектору прикордонної служби відділення дільничних інспекторів. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 ККУ (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням службових обов’язків) за фактом погрози першому заступнику начальника відділу прикордонної служби.

Окрім того, зафіксовано випадки псування та підпалів транспортних засобів прикордонників. Ще одного військовослужбовця намагалися побити і викрасти, але йому вдалося захиститися від зловмисників.

«Чим більше ми робимо, аби покращити показники нашої роботи і стабілізувати ситуацію на кордоні, у тому числі, залучаючи додаткові сили, тим зухваліше діють правопорушники», – додала Л.Федорова.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0