Учасниця конкурсу "Міс Україна – 2016" Діана Переста розповіла про своє знайомство із зірками всеукраїнського масштабу

Життя  10 вересня 2016 року, 10:10 2304 ФОТО

Мукачівка Діана Переста, яка брала участь у конкурсі краси "Міс Україна – 2016", після дебюту на всеукраїнському рівні поспілкувалась із журналістами у прес-центрі "Панорама".

Участь у конкурсі "Міс Україна – 2016" – це не лише привід показати себе, але й познайомитись з іншими дівчатами та, навіть, із відомими зірками.

Діана Переста під час підготовки та участі у всеукраїнському конкурсі краси познайомилась із телеведучим Дмитром Комаровим. дизайнером Андре Таном, екс-моделлю Владою Литовченко, співаком Максом Барських і так далі.

"Я завжди любила слухати пісні Макса Барських. Він для мене кумир. Завжди з нетерпінням чекала на його виступи . І тут ми з ним репетирували наш другий вихід. Але після спільного виступу склалося враження, що він людина, яка є простою у спілкуванні", – мовила Діана Переста.

Представниця Мукачева також розповіла про те, що телеведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров навчав дівчат правильно вести сторінки у соціальних мережах, дизайнер Андре Тан розповів дівчатам про різні тонкощі модельного дизайну.

"Ну а Влада Литовченко – це наш вчитель. Вона, як володарка титулу "Міс Україна – 1995", давала нам поради щодо підготовки до таких конкурсів краси: як виступати, як переборювати хвилювання. Влада Литовченко емоційно нас надихала на участь у  цьому конкурсі", – каже Діана Переста.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0