У Мукачеві з ініціативи адвокатів говорили про роль інтелігенції в об’єднанні української держави

Життя  11 вересня 2016 року, 17:41 806 ФОТО

В суботу 10 вересня в конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Інтурист» в Мукачеві пройшов круглий стіл, організований Радою адвокатів Закарпатської області на тему «Роль інтелігенції в об’єднанні української нації та розвитку держави».

Приводом та подією, яка виявилася поштовхом до проведення даного заходу було видання книги Михайла Тємнова та Володимира Комяті «День восьмий». Багатоплановий, епічний, фантастичний твір став справжнім явищем не тільки закарпатської, а й вітчизняної літератури, – повідомляє прес-служба Ради адвокатів Закарпатської області.

Голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош написав передмову до цього твору.

Розповідь про книгу, яку розпочав Михайло Тємнов, плавно перейшла в розмову про еліти, псевдоеліти та необхідність української національної ідеї, яка повинна об’єднати в цей скрутний час українську націю.

У виступах учасників круглого столу, зокрема, екс-посла України в Швейцарії, заслуженого юриста Ігоря Дира, Володимира Кривошапко – головного редактора газети «Європа центр», представників засобів масової інформації та медійних ресурсів – шеф-редактора «Панорама Медіа Групи» Василя Гарагонича, голови ГО «Закарпатське Вільне Медіа» та головного редактора інтернет-видання «PMG.ua» Івана Гарагонича, Лариси Липкань, Володимира Мерцина, Сергія Альохіна, Сергія Носалюка, депутата Мукачівської міської ради Юрія Кравчука, інших учасників круглого столу, яких було більше півсотні осіб, серед яких представники інтелектуальної еліти Закарпаття, засобів масової інформації, творчої молоді, були обговорені важливі для сьогоднішньої України питання.

Зокрема, учасники круглого столу зійшлися на тому, що сьогодні Україна ментально розколота, немає об’єднуючої та інтегруючої української національної ідеї і саме інтелігенція, інтелектуальна еліта повинні домогтися об’єднання української нації та єдності України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0