Життя у п’ятьох різних країнах та служба в арміях трьох держав не покидаючи Закарпаття: унікальна історія довгожителя

Життя  16 вересня 2016 року, 10:35 1253 ФОТО

Довгожителі на Закарпатті живуть  майже у всіх районах області. Цими днями в селі Верхня Грабівниця свій 102-річний день народження святкував один з найстаріших жителів Воловеччини – Лабач Михайло Михайлович.

Пан Михайло чудово пам’ятає життя практично у всіх країнах до яких свого часу входило Закарпаття – Австро-Угорщини, Чехословаччини, Угорщини, Радянського  Союзу.  Розповідає, як жилося у всі часи. Каже – має і чималий і військовий досвід, адже довелося служити у арміях трьох країн, до яких входила територія Закарпаття.

Найбільше іменинник, за словами невістки, яка за ним доглядає,  любить фіглювати і співати. А секрет довголіття, за його словами, простий – не цуратися ніякої роботи, жити чесно і мати гарний настрій.

На адресу іменинника надійшло  чимало теплих слів  і  щирих побажань  від односельчан та рідні.

Долучився до привітань з нагоди 102 річниці  і народний депутат України Василь Петьовка. Зокрема, його помічник Михайло Штефко передав ювіляру вітання від народного депутата України, побажання ще міцнішого здоров’я та довголіття і вручив в дарунок холодильник. До речі, за ініціативи народного депутата України Василя Петьовки всі довгожителі краю на свій день народження одержують цінні подарунки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0