У переддень професійного свята в Мукачеві вшанували мужніх рятівників

Життя  16 вересня 2016 року, 20:04 943 ФОТО

Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День рятівника. Його святкують пожежники, працівники аварійно-рятувальних служб та інших спеціальних формувань, тобто всі ті, які рятують життя людей від вогню і стихії та цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Сьогодні, у переддень свята, мукачівські рятувальники також отримали вітання та слова подяки за їх мужність.

На початку урочистостей священнослужителі звершили подячний молебень та поминальну панахиду за загиблими працівниками ДСНС під час виконання своїх службових обов’язків.

Після цього протоієрей Віктор Місо звернувся до офіцерського та особового складу Мукачівського відділу управління ДСНС з пастирським словом та побажав усім душевного миру і безбоязненної діяльності. Також усі присутні були окроплені святою водою.

Опісля з професійним святом рятівників вітали поважні гості, серед яких керівництво Мукачівського району, представники Мукачівської міської влади, поліцейські, військові та ін.

Під час своїх виступів високоповажні гості висловили слова подяки мужнім рятівникам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Найкращих серед рятувальників було нагороджено грамотами.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0