На Закарпатті планують використовувати мобільні дамби з Данії для захисту від паводків

Життя  28 вересня 2016 року, 08:40 1237 ФОТО

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль та його перший заступник Іван Дуран зустрілися з представниками датської компанії "Environment Solutions", яка спеціалізується на виробництві мобільних дамб.

Сертифіковану систему протипаводкового захисту широко використовують у країнах Європи, зокрема, Франції, Іспанії, Румунії, Угорщині, для захисту будівель та стратегічних об’єктів при повенях, замінюючи ними мішки з піском. Перевага такої дамби полягає у швидкості її встановлення: приблизно кілометр конструкції бригада з 4-6 чоловік може встановити протягом 4 годин. Демонтує систему за короткий час спеціальне обладнання, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Під час демонстрації мобільної дамби у реальних умовах на набережній річки Уж представники датської компанії розповіли про її технічні особливості. Рукав мобільної дамби заповнюється паводковою водою, затягується хомутами, може бути встановлений на будь якій поверхні. За рахунок масивності, вода не може підмивати конструкцію.
За результатами зустрічі Геннадій Москаль доручив фахівцям області вивчити питання щодо розміщення мобільних дамб у районах краю за рахунок коштів Програм транскордонного співробітництва.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0