Кінотеатр "Перемога" у Мукачеві опечатали і відрізали від комунікацій

Життя  1 жовтня 2016 року, 10:46 9348 ВІДЕО

Близько 18:00 на території кінотеатру "Перемога" з’явився керівник ММКП "Муніципальна поліція" В’ячеслав Роман, який дав команду опечатати це приміщення. На підставі рішення, якого надати так і не могли.

Представники "Водоканалу" теж перебували на місці події. Знову ж перекопувати та відрізати труби. Випадково показали на камеру розпорядження Мукачівського міськвиконкому, на якому немає ні дати, ні номера. Хоча керівника ММКП "Мукачівводоканал" такі деталі не бентежили. 

Незважаючи на сумнівні розпорядження, представники ММКП "Мукачівводоканал" все ж приймають рішення виконувати вказівку керівника. У чому полягала терміновість таких робіт, працівники так і не змогли пояснити.

Приїхали на місце події і особи, які представились охоронцями, однак засвідчити це документами не схотіли.  

Сподівались дізнатись і в начальника Управління міського господарства Олега Ціника, що він робить у позаробочий час біля приміщення кінотеатру, який всіма неправдами намагались опечатати. 

І шоу почалось: "муніципали" все-таки опечатали будівлю кінотеатру. І робили це саме ті представники охоронної фірми, які "охороняли" золоті магазини під керівництвом "муніципалів". 

Детальніше – у відеосюжеті каналу "М-Студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0