• Головна
  • Життя
  • Закарпатці здобули нагороди на чемпіонаті Польщі зі спортивного орієнтування

Закарпатці здобули нагороди на чемпіонаті Польщі зі спортивного орієнтування

Наприкінці вересня у гміні Батож Люблінського воєводства відбувся чемпіонат Польщі зі спортивного орієнтування. Разом з Яцеком Моравським та Піотром Парфеновичем бронзову медаль в естафетних змаганнях у складі варшавського клубу UNTS Warszawa, виборов й 31-річний закарпатець Дмитро Терпай – майстер спорту України, випускник СК «Товариш» та Мукачівської ЗОШ №2.

Ще один екс-вихованець «Товариша», 33-річний майстер спорту Сергій Бабич вдало виступив у традиційних відкритих змаганнях «KyivOPEN», що 2 жовтня завершилися у столиці. У суботу він з третім результатом подолав 13-кілометрову дистанцію, прокладену у приміському лісі Мощун. А наступного дня став срібним призером на спринтерській дистанції, що проходила в історичному центрі Києва.

22 контрольних пункти на трикілометровій трасі були розташовані на Замковій та Старокиївській горах, Андріївському узвозі та Пейзажній алеї.