На Ужгородщині поліцейські та громадськість шукали шляхи зменшення злочинності в краї

Життя  14 жовтня 2016 року, 13:25 890 ФОТО

Дільничні інспектори Ужгородського району зустрілися з трудовими колективами в Чопі та селі Середньому Ужгородського району в рамках інформаційної кампанії, спрямованої на посилення співпраці поліції з громадянами.

Дільничний, офіцер поліції сектору превенції Ужгородського відділення поліції Юрій Попович, спілкувався з мешканцями міста Чоп. Правоохоронець прозвітував про рівень злочинності в найзахіднішому місті України, проінформував присутніх про місячник добровільної здачі зброї. Спільно з громадою спеціаліст сектору превенції Ужгородського відділення поліції обговорив способи зменшення кількості правопорушень в Чопі, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

У селі Середнє Ужгородського району з трудовими колективами працював дільничний офіцер поліції сектору превенції Ужгородського відділення поліції Василь Голубка. Правоохоронець важливу увагу приділив питанням попередження злочинності серед молоді.

Нагадаємо, що такі зустрічі з правоохоронцями покликані поглибити довіру населення до працівників нової поліції, які після переатестації починають працювати на Закарпатті. Знайомитися з людьми в Ужгородському районі правоохоронці будуть впродовж жовтня-листопада і мають на меті охопити всі населені пункти.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0