Виноградівські рятувальники зустрілись із школярами

Життя  20 жовтня 2016 року, 15:15 612 ФОТО

Середа, 19 жовтня, видалась дуже цікавою та насиченою для учнів Виноградівської ЗОШ №4. У цей день на подвір’я їхнього навчального закладу завітали представники Служби порятунку «101». Вони не тільки розказали, а й показали як несуть службу справжні бійці «вогняного фронту». Розпочався захід із сигналу, який сповістив дітей та педагогічний персонал про навчальну тривогу. Після чого діти у супроводі вчителів евакуювались з будівлі школи на подвір’я.

А тут на дітлахів вже чекав пожежний автомобіль зі співробітниками 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів. Рятувальники із задоволенням ділились своїми знаннями та відповідали на запитання, які цікавили школярів, – повідомляє У ДСНС України в Закарпатській області.

Провідний фахівець Виноградівського районного відділу Наталія Фаркаш  розповіла дітям про пожежну статистику на території району. Також вона детально зупинилася на причинах, які найчастіше призводять до пожеж та інших надзвичайних ситуацій.  Увага присутніх акцентувалася на основних правилах пожежної безпеки, яких варто дотримуватись під час перебування у школі та вдома. А пожежні-рятувальники під керівництвом начальника караулу  Івана Філея розповіли дітям про пожежний автомобіль та його «начиння». Дітлахи із великою цікавістю слухали про буденну роботу рятувальників та їхні героїчні вчинки. Також для підростаючого покоління було проведено бойове розгортання від пожежного автомобіля під час якого кожен бажаючий зміг спробувати себе у ролі справжнього вогнеборця.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0