На митному посту біля румунського кордону скупчились вантажівки з Росії

Життя  27 жовтня 2016 року, 16:47 998

Перед пунктом пропуску "Дякове-Халмеу" митного посту "Дяково" Закарпатської митниці ДФС у напрямку "виїзд з України" накопичилось майже півтори сотні транспортних засобів комерційного призначення.

Причина створення черги – заходи посиленого контролю, які здійснюються у рамках спеціальної міжнародної операції "Протидія незаконному переміщенню тютюнових виробів – 2016" на українсько-румунському кордоні. Операція направлена на виявлення та припинення фактів незаконного переміщення тютюнових виробів, в зв’язку з чим на румунській митниці активно використовується мобільна скануючи система. Це призводить до збільшення часу проходження митного контролю, – зазначає ДФС України в Закарпатській області.

Також у відомстві інформують, що протягом вересня-жовтня поточного року суттєво збільшилась кількість транспортних засобів турецьких та російських перевізників, що обумовлено налагодженням торговельних відносин Туреччини та Росії.

Крім того, в жовтні, також збільшується кількість транспортних засобів, що перевозять вантажі в Угорщину, в зв’язку тим, що в кінці року, у перевізників відсутні дозволи на проїзд автомобільними дорогами Угорщини і власники транспортних засобів перенаправляють їх на Румунію.

Керівництвом митного посту "Дяково"  щоденно проводяться зустрічі з представниками суміжної сторони з метою пришвидшення митного та прикордонного оформлення транспортних засобів в напрямку в’їзду в Румунію.

Просимо взяти до уваги вказану інформацію та, за можливістю, планувати перетин митного кордону через інші пункти пропуску зони діяльності Закарпатської митниці ДФС чи інших митниць.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0