Ужгородські рятувальники вчили мешканців району, як уберегтися від пожежі

Життя  27 жовтня 2016 року, 20:27 651 ФОТО

27 жовтня, співробітниками Ужгородського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області проведено відпрацювання житлових помешкань, що відносяться до Киблярської сільської ради. Зокрема, здійснено обхід житлових помешкань села Кибляри. Особлива увага зверталася на громадян, так званої, групи ризику – самотні пенсіонери та неблагонадійні особи.

Завітали рятувальники й до вихованців місцевого дитячого навчального закладу. Окрім цього були проведені загальні збори працівників сільської ради, де працівники ДСНС також наголосили на основних правилах пожежної безпеки осінньо-зимового періоду. Особлива увага акцентувалася на правилах користування відкритим вогнем, утримання печей, експлуатації газового обладнання та електроприладів. Адже, саме ці причини домінують серед пожеж, що виникають у житловому секторі взимку, – повідомляє У ДСНС України в Закарпатській області.

У ході профілактичного заходу, жителям будинків та вихованцям ДНЗ були роздані відповідні листівки та пам’ятки попереджувального змісту.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0