Москаль звинуватив заступника керівника Закарпатської митниці у тому, що він "провів в Україну "контрабандні" фури зі Словаччини"

Життя  29 жовтня 2016 року, 12:28 1705

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль прокоментував нещодавне призначення заступника в.о. начальника Закарпатської митниці Євгена Шишоли.

– Ініційовані Державною фіскальною службою кадрові перестановки у зв’язку з відстороненням начальника Закарпатської митниці ДФС В.Колеснікова не можуть не викликати подив, – заявляє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті. – Так, виконання обов’язків заступника начальника Закарпатської митниці, начальника управління боротьби з митними порушеннями (простіше кажучи, «управління по боротьбі з контрабандою») покладені на теперішнього начальника відділу митного оформлення №3 МП «Ужгород» Євгена Шишолу.

Хочу нагадати, що приводом для відсторонення В.Колеснікова стали виявлені порушення при оформленні трьох фур із різноманітною фурнітурою, які 13 жовтня заїхали на митну територію України через МП «Ужгород». Євген Шишола в цей час був старшим зміни МП «Ужгород», і саме під його керівництвом митник проводив оформлення фур, у яких потім начебто виявили порушення.

Тобто В.Колеснікова, який фізично не міг контролювати оформлення кожного автомобіля, відсторонили з посади, а старшого зміни, який пропустив фури, – призначили в.о.заступника начальника митниці, начальником управління по боротьбі з контрабандою. Для тих, хто має клепку в голові, більше нічого пояснювати не треба.

До речі, голова ДФС Насіров міг би найняти грамотного юриста перед тим, як підписувати документи, які потім показує ЗМІ. У наказі про відсторонення В. Колеснікова та Є. Потоцького від 24 жовтня вказано: «з метою недопущення впливу зазначених посадових осіб на здійснення дисциплінарного провадження». Тоді як пункт 5 статті 72 «Відсторонення державного службовця від виконання посадових обов’язків»  Закону України «Про державну службу» чітко вказує: «Під час відсторонення від виконання посадових обов’язків державний службовець зобов’язаний перебувати на робочому місці відповідно до правил внутрішнього службового розпорядку та сприяти здійсненню дисциплінарного провадження».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0