Австрійські благодійники подарували закарпатським медикам спецодяг

Життя  29 жовтня 2016 року, 17:33 1053 ФОТО, ВІДЕО

Днями до закарпатських лікарів екстреної медичної допомоги в Ужгороді завітали представники міжнародної благодійної організації «Полум’я миру» з м. Вена (Австрія). Це вже не перший візит благодійників, раніше, за їх сприяння, в області проводились навчання майбутніх українських інструкторів-парамедиків за євростандартами. Нині ж,  вони передали гуманітарну допомогу у вигляді спецодягу для працівників «швидкої». Делегація ознайомилась з роботою станції екстреної медичної допомоги в Ужгороді, поспілкувалась з керівництвом та працівниками.

Очолював делегацію координатор проекту на Україні Зігфрід Вернбахер. Організація «Полум’я миру»  була утворена більш як 10 років тому однією з наймогутніших монарших династій родиною Габсбург- Лотрінґен та має свої представництва у більш ніж 70 країнах світу. В Україні функціонує поки одне посольство «Полум’я миру» і знаходиться воно в Ужгороді, – повідомляє прес-центр ОЦЗ у Закарпатській області.

Під час візиту Гельмут Кінг, керівник загону «К-ZUG XXI» федеральної землі Форальберг (Австрія), ознайомив закарпатських колег з особливостями підготовки парамедиків та лікарів в Європі.

Іноземні гості наголосили, що їм надзвичайно цікаво співпрацювати із закарпатськими медиками і запевнили, що це не остання їхня допомога і вони відкриті як до спілкування, так і до надання допомоги у покращенні як практичних навичок, так і матеріально-технічної бази закарпатських медиків екстреної медичної допомоги.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0