На Великоберезнянщині встановили меморіальну дошку бійцю АТО Віталію Мореці

Життя  31 жовтня 2016 року, 16:55 667 ВІДЕО

2 роки тому в зоні АТО на 32-му році життя загинув закарпатець Віталій Морека. Родом він із села Смерекова, що на Великоберезнянщині. Трагедія сталася саме в День народження його матері. В пам’ять про героя в селі провели мітинг-реквієм та відкрили меморіальну дошку в школі, де він навчався.

"Віталій був дуже здібним учнем. Він завжди готовий був до уроку. Він поєднував своє навчання із допомогою батькам по сільському господарству. Дуже багато читав. Дуже любив товаришів і завжди був правдивим, енергійним, дитиною такою рішучою, винахідливою", – каже Олена Попадич, класний керівник Віталія.

Мати дуже важко переживала втрату сина. Він був наймолодшим у багатодітній родині. Сестри покійного до сьогодні не можуть повірити у загибель брата, який їм завжди був опорою та підтримкою.

"30-го числа він мені ще після обіду подзвонив, сказав, що все добре, а 31-го його вже не стало. Він зі мною прожив на квартирі після армії майже 10 років. Він мені дуже допомагав, мені його дуже не вистачає", – мовила Ганна Морека, його сестра.

Віталій, отримавши повістку, одразу ж пішов у військкомат і остаточно вирішив їхати на фронт. Пробув він там більше трьох місяців.

"У жовтні, 2 роки назад я їздив у Бахмут, тоді він називався за посилками, які там передавали. І мене попросили нашим хлопцям в Попасній принести ці посилки. По донесенням командира можу сказати, що Віталій загинув від розриву гранати", – стверджує Олег Белейканич, в.о. заступника комісара Великоберезнянського військкомату.

Меморіальну дошку освятили, після чого учні школи поклали до неї квіти та свічки.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0