Прокурор Закарпаття Володимир Гаврилюк представив свого нового заступника Андрія Новікова

Життя  1 листопада 2016 року, 12:32 1389 ФОТО

Сьогодні, 1 листопада прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк представив колективу відомства свого нового заступника – начальника управління представництва інтересів громадянина або держави в суді Андрія Новікова.

Прокурор області зазначив, що Андрій Аркадійович для Закарпаття –  людина нова. За весь час своєї професійної діяльності він набув достатньо досвіду і впевнений, що свої знання спряму  на забезпечення встановлення справедливості та стабільності в нашому  регіоні, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Народився Андрій Новіков у лютому 1976 року у Могилів-Подільську Вінницької області. У 1999 році закінчив юридичний факультет Київського держуніверситету імені Тараса Шевченка. Пройшов практично усі щабелі прокурорської служби.

Обіймав посади заступника прокурора одного з районів м. Вінниці, працював начальником відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством Вінницької області.

Працював він і в Генеральній прокуратурі України на посаді  прокурора відділу нагляду за  додержанням законів при провадженні  досудового слідства у кримінальних справах про злочини, пов’язані з корупцією, управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України.

Остання перед призначенням в Закарпаття посада – прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та Держприкордонслужби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.

Одружений, виховує двох дітей.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0