У Тячеві "пересічники" провели попереджувальну акцію

Життя  1 листопада 2016 року, 21:32 850

Сьогодні, 1 листопада, понад 50 автомобілістів Тячівщини зустрілись у Тячеві, щоб обговорити деталі майбутньої масштабної всеукраїнської акції протесту, запланованої на 12 листопада.

Автовласники готуються блокувати усі митні пости Західної України, протестуючи проти незаконних дій митників та поліції, які оголосили про тотальні перевірки і штрафи для власників машин на іноземній реєстрації.

Після зустрічі власники машин провели попереджувальну акцію-автопробіг. Сигналячи, колона проїхала центром Тячева.

Як розповіли учасники зустрічі, такі акції проводяться у багатьох регіонах Західної України.

«Люди офіційно, на законних підставах ввозять в Україну машини. Це є наша власність. Вони не просто так купують дешеві машини на іноземних номерах, а через те, що скорочуються доходи, знижується рівень життя. А наша влада хоче забрати в людей останнє, готуючи величезні штрафи, – каже один з учасників сьогоднішньої акції. – Всі готові платити гроші за розмитнення машин і офіційно їздити на них. Є законопроекти, які продумані для людей і влаштовують всіх власників авто з іноземною реєстрацією, але влада не згодна підтримувати простих людей».

Активісти впевнені, що запланована на 12 листопада акція протесту набуде всеукраїнського масштабу, адже все більше й більше автовласників мають намір долучитись до неї. Вони готові захищати свої права до кінця.

Джерело: Тячів
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0