Після інспекції Ольги Фреймут у Хусті відремонтують пологовий будинок

Життя  2 листопада 2016 року, 14:27 1372

Вчора відбулася прем’єра проекту "Новий інспектор Фреймут. Міста" на каналі "1+1", в якому Ольга Фреймут перевіряє міста України за п’ятьма критеріями. У першому випуску програми телеведуча разом з командою проінспектувала місто Хуст, яке претендує на звання одного з семи чудес України, і виявила ряд проблем.

Зокрема, Ольгу Фреймут вразив стан місцевого пологового будинку, де використані голки не утилізуються, а просто викидаються на смітник і становлять загрозу для оточуючих. Крім того, вода подається по годинах, а санітарний стан приміщень залишає бажати кращого.

Варто відзначити, що після приїзду телеведучої на стан пологового будинку звернули увагу чиновники і пообіцяли знайти гроші для ремонту, який тут не проводився 38 років. Так, на реконструкцію водопровідно-каналізаційної системи обіцяють виділити 150 тисяч гривень і ще 22 мільйони – на те, щоб ввести в експлуатацію новий корпус, який простоює вже не один рік.

Крім того, нещодавно в Хусті встановили шість лавиць в гімназії-інтернаті, які Ольга Фреймут подарувала місту.

Нагадаємо, в проекті Ольга Фреймут з ​​командою експертів і таємних агентів інспектує кожне місто за п’ятьма критеріями, по кожному з яких місто може отримати максимум 2 бали. В кінці сезону програми буде складено рейтинг, а телеглядачі дізнаються, яке місто України стане найкомфортнішим за версією проекту "Новий інспектор Фреймут. Міста".

Хуст отримав 5 балів, по 2 з яких – у сфері освіти і харчування, 1 – за безпеку, а ось еліта міста і медицина не принесли місту жодного балу. Хустська гімназія-інтернат отримала звання "Гордість міста", а пологовий будинок став його "Ганьбою".

Джерело: Канал 1+1
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0