У Мукачеві керівника центру позашкільної освіти обиратимуть шляхом відкритого конкурсу

Життя  2 листопада 2016 року, 15:01 965

У Мукачеві оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Мукачівського центру позашкільної освіти Мукачівської міської ради Закарпатської області.

У Мукачівській міськраді опублікували кваліфікаційні вимоги: бути громадянином України, вільно володіти державною мовою, вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високий рівень професійної підготовки, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки, відповідати вимогам Закону України «Про очищення влади».

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи: 

– заяву про участь у конкурсі;
– мотиваційний лист довільної форми;
– перспективний план розвитку позашкільного навчального закладу в короткостроковій (строком на один рік) та довгостроковій (строком на п’ять років) перспективах;
– заповнений особовий листок з обліку кадрів;
– копію документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації ;
– копію трудової книжки;
– копію військового квитка (для військовозобов’язаних );
– декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади і запобігання корупції»;
– згоду на обробку персональних даних;
– фотокартку розміром 4Х6 см.;
– копію паспорта громадянина України (1, 2, 3, 11, 12 стор.)

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації та ін.)

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з 3 листопада за адресою: м. Мукачево, площа Духновича,2, каб.64.

Порядок призначення на посаду керівників позашкільних навчальних закладів Мукачівської міської ради Закарпатської області за результатами конкурсного відбору розміщено на сайті управління освіти Мукачівської міської ради. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0