У Берегові відбулась зустріч з питань призову на військову службу

Життя  2 листопада 2016 року, 15:42 1395

В.о. начальника Берегівського відділу поліції Євген Калитич провів круглий стіл з керівником Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату та представниками райдержадміністрації, де були обговорені проблемні питання призову на строкову військову службу

Результатом наради стало створення та затвердження плану з організації та виконання спільних заходів правоохоронців, військових та влади щодо розшуку громадян призовного віку, які ухиляються від призову на строкову військову службу. Крім цього робота буде вестися з тими, хто ухиляються від постановки на військовий облік, – інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

«Ми чудово розуміємо ті проблеми, з якими в повсякденній роботі зустрічаються працівники військового  комісаріату, тому гарантуватимемо охорону громадського порядку та підтримку при роботі з тими громадянами, які ухиляються від призову», – повідомив Євген Калитич.

Учасники круглого столу зійшлися на думці, що впродовж виконання плану спільних дій, проведуть кілька координаційних нарад.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0