Найстарша мешканка Тячівщини Іляна Влад приймала вітання з 103-річчям

Життя  2 листопада 2016 року, 16:48 690 ФОТО

31 жовтня найстарша мешканка Тячівського району – Іляна Василівна Влад з Нижньої Апші – відсвяткувала 103-й день народження.

Поважну життєву дату іменинниця зустріла у доброму самопочутті та з гарним настроєм. Щоправда, Іляну Василівну трохи підводить зір, але вона залюбки порається по господарству і на городі, та ділиться життєвою мудрістю з рідними.

«Наша мама дуже мудра, ніколи ні на кого не сердиться», – розповідає про іменинницею її молодша донька Оксана.  

Іляна Влад народилася 31 жовтня 1913 року у селі Діброва, у багатодітній родині простих селян. Крім неї, в родині виховувались ще шестеро дівчат і двоє хлопців.

Жінка прожила нелегке життя: важко працювала на фермі у колгоспі. Здоров’я її чоловіка підірвала війна, тож Іляна Влад рано овдовіла і трьох доньок ростила самотужки, змалку привчаючи до праці.

Зараз довгожителька разом з молодшою 64-річною донькою Оксаною мешкає в урочищі Думбрава. Радіє Іляна Василівна трьом онукам, п’ятьом правнукам та двом праправнукам-близнятам, які часто навідують бабусю. Жінка каже, й не сподівалась, що проживе таке довге життя, і вважає свої поважні літа Божим даром. 

З днем народження довгожительку привітав і народний депутат України Василь Петьовка. Квіти, вітальну листівку з побажаннями міцного здоров’я, довгих років життя та цінний подарунок передав іменинниці помічник нардепа Михайло Штефко.

Іляна Василівна теж щиро дякувала гостям і запрошувала на наступний день народження.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0