До мукачівських правоохоронців завітали представники ОБСЄ

Життя  3 листопада 2016 року, 13:22 870

Європейські спостерігачі цікавилися криміногенною ситуацією в місті, окремими кримінальнимми провадженнями, атестацією поліцейських та реформою поліції.

Сьогодні, 3 листопада, в Мукачеві відбулася зустріч тимчасово виконуючого обов’язки начальника Мукачівського відділу ГУНП, підполковника поліції Михайла Петрище з представниками ОБСЄ в Україні Джеймсом Ханте та Мирославом Демко, – повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Передовсім  гостей-іноземців  цікавила криміногенна ситуація у Мукачеві. Михайло Петрище запевнив, що ситуація у Мукачеві залишається стабільною та контрольованою. 

«Ми робимо все для того, щоб місцеві мешканці та гості міста почувалися у безпеці. Працівники поліції завжди готові забезпечити правопорядок та оперативно реагувати на надзвичайні ситуації», – зазначив Михайло Петрище. Керівник поліції розповів, що наразі у області, зокрема і в Мукачеві триває відпрацювання, метою якого є стабілізація криміногенної обстановки та підтримання публічної безпеки. Також, наголосив на перших результатах – затриманні особи, яка причетна до серії крадіжок камер відеоспостереження. 

На завершення представники ОБСЄ подякували керівнику та  висловили побажання й надалі співпрацювати із закарпатськими правоохоронцями.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0