На Рахівщині вітали з днем народження найстарішого мешканця селища Ясіня

Життя  3 листопада 2016 року, 19:10 1251 ФОТО

1 листопада 102-й день народження відзначив найстаріший мешканець селища Ясіня Мачек Степан Албінович. Подружжя Мачек з Ясіня разом уже 61 рік. «Почувається добре, але трохи постарів після 100 років, – став гірше чути та трохи заслаб», – так каже про свого чоловіка, Степана Албіновича дружина – пані Маргарита. Тим часом, у свої сто два пан Степан дасть фору багатьом, хто молодший від нього на кілька десятиліть. Про історію знайомства з чоловіком жінка добре пам’ятає і через 61 рік.  Каже, що особливих церемоній тоді не було, тим не менше, весільний день згадують і досі. 

Пан Степан та пані Маргарита виховали трьох дітей. Працювали важко, аби сину та донькам дати гарну освіту та вивести їх в люди. Зізнаються, життя було нелегким. Степан Мачек народився ще за часів І світової. Минуле століття та всі його випробування пройшли крізь долю подружжя, та і як би не було, але у свої 102 роки пан Степан та у 93 пані Маргарита щасливі разом.  

Іменинник все життя працював у лісі, можливо – в цьому і є секрет його довголіття. А може – це життя в мирі та злагоді з оточуючими та рідними людьми.

З нагоди 102 дня народження, іменинника вітали рідні та близькі. Долучився до вітань і народний депутат України Василь Петьовка. Зокрема, помічник народного депутата Михайло Штефко передав від імені Василя Петьовки вітальну листівку та цінний подарунок –  сучасний холодильник.  

До слова, серед майже двох десятків довгожителів, яким на Закарпатті 100 і більше років, найбільше тих, хто живе у гірських районах. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0