"Пересічку" кожні 5 днів можуть замінити сплатою у бюджет певної суми грошей кожного місяця

Життя  4 листопада 2016 року, 10:43 4916

Ніна Южаніна на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук відреагувала на нібито відхилення Комітетом пропозиції про зміни в законодавстві щодо ввозу на територію України автотранспортних засобів особистого користування на іноземній реєстрації.

"В ході засідань робочих груп у Комітеті обговорювалося декілька шляхів вирішення проблемних питань ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування. Найбільшу кількість прихильників набрала пропозиція щодо умовного часткового звільнення від оподаткування тимчасово ввезених транспортних засобів. Розбіжності виникли лише щодо суми щорічних внесків. Така пропозиція цілком узгоджується з вимогами чинного законодавства та міжнародними угодами, підписантом яких є Україна, з чим погодилися фахівці ДФС та Міністерства фінансів", – зазначає голова комітету.

"Пропозиція пана Москаля полягає в тому, щоб користувачі транспортних засобів на іноземних номерах, сплачуючи лише 10 євро на місяць, звільнялись від необхідності розмитнювати свої автомобілі, ввезені з-за кордону.

Своїм листом Комітет запропонував продовжувати подальшу спільну роботу щодо пошуку компромісу з метою дотримання інтересів держави, бізнесу та громадян.

Ми уважно дослуховуємося до думки громадськості і потреби в блокуванні пунктів пропуску чи якихось інших акціях протесту немає. Це шлях в нікуди. Рішення обов’язково буде знайдено", – додала Ніна Южаніна.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0