Гуртківці Мукачівського Будинку школярів завітали на лекцію до журналістів "Панорама Медіа Групи"

Життя  4 листопада 2016 року, 14:50 1902 ФОТО

У рамках школи молодого журналіста, організованої ГО "Закарпатське Вільне Медіа", у прес-центрі "Панорама" відбулась чергова лекція.

На цей раз послухати про роботу журналістів у газеті "Панорама" та інтернет-виданні "PMG.ua" прийшли гуртківці Мукачівського Будинку школярів (керівник гуртка "Юні журналісти" Балог Нінель Петрівна).

Найперше про роботу журналістів загалом молоді розповів головний редактор газети "Панорама" Василь Андрійович Гарагонич. Він акцентував увагу гуртківців на важливості професії та на її специфіці. Не оминув головред і якості, якими повинен бути наділений справжній журналіст.

Далі Василь Андрійович розповів про специфіку роботи в газеті. Юні журналісти практично засипали запитаннями досвідченого лектора. Їх цікавило абсолютно все: від специфіки роботи конкретно газети "Панорама" до загальних питань про журналістику.

Про онлайн ЗМІ гуртківцям Мукачівського будинку школярів розповіли журналісти інтернет-видання "PMG.ua" Олег Русин та Андрій Слохіняк. У своїх виступах вони навели конкретні приклади того, чим онлайн журналістика відрізняється від газетної, розповіли про цікаві робочі моменти та відповіли на численні питання.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0